Şartlar & Koşullar

meshurrizekavurmacisi.com , veya www. meshurrizekavurmacisi.com internet sayfalarına girdiğinizde, aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız:

Anılan web sayfalarının içeriğinin Telif Hakkı ve işbu web sitesi ve bu sitenin her türlü yasal hakkı (KISACA “Meşhur Rize Kavurmacısı www.meshurrizekavurmacisi.” ya) aittir. Burada açık olarak verilmeyen hiçbir hakka sahip olduğunuzu iddia edemezsiniz.Veliköy Et Ve Et Mamülleri -  Meşhur Rize Kavurmacısı’nin önceden yazılı onayı olmadan içeriğin tümünün ya da bir kısmının herhangi bir biçimde çoğaltılması, aktarılması, dağıtımı ya da sair şekilde kullanımı, aşağıda yazılı koşullara uygun olmadığı sürece yasaklanmıştır. Veliköy Et Ve Et Mamülleri -  Meşhur Rize Kavurmacısı web sayfalarını bilgisayarınız üzerinde tarama, bu sayfalardan yalnız kendi kullanımınız için kopya çıktısı almanıza izin vermektedir. Bunların yeniden dağıtımı sadece Meşhur Rize Kavurmacısı ‘nin yazılı iznine tabidir. Meşhur Rize Kavurmacısı web sayfalarındaki her bir belge, söz konusu belge metninde bildirilen ilave koşullara tabi olabilir.

Bu sitenin ve içeriğinin ticari olmayan bir amaçla kullanımı yasak değildir. Basın bültenlerinin ve genel olarak sınıflandırılmış diğer belgelerin kullanımı, bilginin kaynağı atfen belirtildiği sürece genel iletişimde serbesttir.

Site ve içeriği kullanıcıya kolaylık sağlamak, genel olarak bilgi vermek amacıyla yayınlanmaktadır.Veliköy Et Ve Et Mamülleri -  Meşhur Rize Kavurmacısı web sayfalarının içeriği, “genel amaca aykırı olmamak şartıyla olduğu gibi” ve “mevcut olduğu sürece” esasına dayanarak verilmiştir. Veliköy Et Ve Et Mamülleri - Meşhur Rize Kavurmacısı, web sayfalarının kesintisiz ya da hatasız çalışacağını garanti etmez. Veliköy Et Ve Et Mamülleri -  Meşhur Rize Kavurmacısı, sayfaları dilediği zaman gözden geçirme ya da erişimi kaldırma hakkını saklı tutar. Bu sayfaların mevcudiyeti, doğruluğu, güvenilirliği ya da içeriği ile ilgili olarak, mülkiyet, ihlalsizlik garantileri ya da satılabilirliğe ya da belirli bir amaca uygunluğa ilişkin garantiler de dâhil olmak üzere, açık ya da zımni hiçbir türden garanti verilmemektedir. Veliköy Et Ve Et Mamülleri -  Meşhur Rize Kavurmacısı, bu hizmetin kullanılmasından dolayı ortaya çıkan hiçbir dolaylı ya da direkt, arızi veya sürekli, özel ya da genel, müspet veya menfi zarardan, kar kayıplarından ya da iş kesintisinden, söz konusu zarar olasılığı Veliköy Et Ve Et Mamülleri -  Meşhur Rize Kavurmacısı ‘ye bildirilmiş dahi olsa sorumlu olmayacaktır.

Kullanıcıya erişim kolaylığı sağlamak amacına atfen, Veliköy Et Ve Et Mamülleri -  Meşhur Rize Kavurmacısı, 3. kişilerin sahip olduğu İnternet üzerindeki sitelere linkler verebilir. Üçüncü şahıs sitesine bağlandığınızda, o siteyi kullanmadan önce o sitenin kurallarını incelemeli ve kabul etmelisiniz. Veliköy Et Ve Et Mamülleri -  Meşhur Rize Kavurmacısı ‘nin bu türden sitelerin içeriği üzerinde hiçbir kontrolü olmadığını ve bu siteler tarafından yaratılan ya da yayımlanan malzeme için hiçbir sorumluluk üstlenemeyeceğini kabul etmiş bulunmaktasınız. İlaveten,Veliköy Et Ve Et Mamülleri -  Meşhur Rize Kavurmacısı dışındaki bir siteye olan link,Veliköy Et Ve Et Mamülleri -  Meşhur Rize Kavurmacısı ‘nin o siteyi ya da o sitede belirtilen ürün ya da hizmetleri onayladığı anlamına gelmez.

Sunucularımızdan herhangi birine örneğin e-posta ya da Meşhur Rize Kavurmacısı web sayfaları aracılığıyla içerik göndererek, (a) içeriğin yasal mevzuata aykırılık içermeyeceğini, (b) herhangi bir içerik sunmadan önce virüs ya da diğer kirletici ya da yok edici özellikleri karşı tarama yapmak ve bunları silmek için elinizden gelen çabayı göstereceğinizi ve (c) içeriğin sahibi olduğunuzu ya da o içeriği Meşhur Rize Kavurmacısı ‘ye sunmak için kısıtlamasız bir hakka sahip olduğunuzu ve Veliköy Et Ve Et Mamülleri -  Meşhur Rize Kavurmacısı‘nin içeriği bedelsiz olarak yayınlayabileceğini ve/veya içeriğin kendisini ya da içinde tanımlanan her türlü kavramı, herhangi bir mesuliyet ya da yükümlülük olmadan ürünlerimizde kullanabileceğini (d) bize sunduğunuz içerik ile ilgili olarak aleyhimize hukuki muamele başlatmayacağınızı ve herhangi bir 3. kişi sunduğunuz içerikle ilgili olarak aleyhimize hukuki işlem başlattığında bu hususta zararlarımızı tazmin edeceğinizi kabul ediyorsunuz.

Veliköy Et Ve Et Mamülleri -  Meşhur Rize Kavurmacısı kullanıcılar tarafından sitesine konulan içeriği incelemez ve inceleyemez; bu içerikten sorumlu değildir.Veliköy Et Ve Et Mamülleri -  Meşhur Rize Kavurmacısı, istediği zaman kullanıcılar tarafından konulan her türlü çıkarabilir.

Meşhur Rize Kavurmacısı, işbu sitenin yayımını sürekli veya geçici olarak, herhangi bir objektif kritere dayanmaksızın ister belli bir kesim isterse herkes için durdurabilir. Site yayımının bu şekilde durdurulmuş olması yazılı bir akde dayanmayan hiç kimseye Veliköy Et Ve Et Mamülleri -  Meşhur

Rize Kavurmacısı ‘dan bu nedenle bir talepte bulunma hakkı vermez.
Meşhur Rize Kavurmacısı alışverişlerde uluslararası standart olan 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) kullanmaktadır. Bu sayede kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek ilgili bankanın sanal posuna (VPOS – Virtual Point Of Sale) gönderilir ve 3. şahıslar tarafından görülmesi engellenir.

Sitemizde kredi kartı işlemi her aşama güvenlik altına alınmıştır.

Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi

Veliköy Et Ve Et Mamülleri -  Meşhur Rize Kavurmacısı kredi kartınızla yapacağınız tüm alışverişleriniz SSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Sitemizde oluşturduğunuz siparişlerin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz. Kart bilgileriniz 128 bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir.

SSL (Secure Soket Layer) bağlantısının aktif durumda olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz anda, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan yeşil renkli kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Standart Güvenlik Duvarları

Standart güvenlik duvarları tarafından korunan Veliköy Et Ve Et Mamülleri -  Meşhur Rize Kavurmacısı sunucuları bilgilerinizi güvenli tutmak ve diğer internet kullanıcılarından korumak amaçlı tasarlanmıştır. SSL Sertifikası ve standart güvenlik duvarları, birlikte çalışarak şahsi bilgilerinizi koruma altına alır ve güvenliğinizi sağlar.

Site İçi Veri Güvenliği

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.